Recenzja Softonic

Przedszkole - Zwierzęta: Zabawa i angażująca gra dla dzieci

Przedszkole - Zwierzęta to doskonały symulator gry, który uczy dzieci, jak wygląda uczęszczanie do przedszkola. Opracowany przez YovoGames, ta aplikacja jest częścią serii gier edukacyjnych dla dzieci. Pomaga dzieciom nauczyć się codziennych rutyn przedszkolnej sali, takich jak zabawa, nauka i drzemka. Dzięki tej grze dzieci mogą zapoznać się z reżimem przedszkolnym i nauczyć się niezbędnych umiejętności do nauki.

Gra posiada urocze postacie zwierząt, o które dzieci mogą się opiekować, takie jak karmienie, usypianie i zabawa. Gra posiada wiele różnych lokalizacji, w tym granie na instrumentach muzycznych, zabawki i gry w ogrodzie, huśtanie się na huśtawce, poznawanie nowych rzeczy i pływanie w basenie. Gra posiada również intuicyjne wskazówki, które pomagają dzieciom zrozumieć, co robić. Gra jest angażująca, ekscytująca i uczy dzieci, jak nawiązywać kontakt z innymi dziećmi. Po zagraniu w tę grę Twoje dziecko nie będzie się bać chodzić do przedszkola!

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o kindergarten - animals

Czy próbowałeś kindergarten - animals? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.